• 22.ročník BEH NA ZNIEV
  • 22.ročník BEH NA ZNIEV

    MAJSTROVSTVÁ SR V BEHU DO VRCHU
    mužov, žien, juniorov a junioriek

    10. júna 2018 v Kláštore pod Znievom

    • Základné údaje

      miesto: Kláštor pod Znievom
      štart: areál bývalého gymnázia
      dĺžka trate: 5 650 m, mapa trate
      prevýšenie: 475 m, profil trate
      povrch: asfalt 0,8 km + terén

      trať: dospelí a juniori dĺžka 5650 m, prevýšenie 475 m, povrch asfalt (0,8 km) a terén; ostatné mládežnícke a detské kategórie rôzna dĺžka podľa veku.

      výsledky: budú priebežne zverejňované hlásateľom a na výsledkovej tabuli. Kompletné výsledky budú zverejnené po skončení pretekov na internetovej stránke SAZ www.atletika.sk a Beh.sk.

      Preteká sa podľa pravidiel IAAF a týchto propozícií. Organizátor zabezpečí občerstvenie pretekárov a šatne.

    • Časový rozpis

      11.00 – 13.30 hod. prezentácia DETI do 3 r., DETI 1, DETI 2, DETI 3

      14.30 hod. štart detských kategórií

      11.00 – 13.30 hod. prezentácia ostatných kategórií

      14.00 hod. štart kategórií mužov, žien, juniorov a junioriek (Beh na Zniev) a beh Kláštorčanov na Kalváriu

      15.00 hod. štart mládežníckych kategórií (najmladšie žiactvo, mladšie žiactvo, staršie žiactvo, dorast)

    • Štartovné a ceny

      Na preteky sa môžete prihlásiť online vopred do 5. 6. 2018 24.00 hod. prípadne v deň pretekov v kancelárii. Podmienkou účasti na majstrovstvách SR je registrácia v SAZ. Každý pretekár musí štartovať v kategórii danej jeho vekom.

      Štartovné: 7 € za pretekára registrácia + platba do 5. 6. 2018 24.00.hod alebo v deň preteku 10€, max. 300 učastníkov (deti predškolského a školského veku aj dorastenci sa prihasujú na mieste a neplatia štartovné, pretekári nad 70r. sa registrujú online a taktiež neplatia štartovné).

      Číslo učtu SK8911 0000 0000 2610 8726 30

      Štartovné balíčky budú pripravené pre vopred prihlásených, maximálne +30ks naviac. Pre prvých troch pretekárov v každej kategórií sú pripravené vecné ceny a v mužských a ženských kategóriách aj finančné odmeny. Prvé tri miesta v absolútnom poradí sú tiež finančne ohodnotené. Na majstrovstvách SR získavajú v kategórii mužov, žien, juniorov a junioriek prví traja medailu a diplom.

    • Muži

      A: rok narodenia (20 – 39 rokov)
      B: rok narodenia (40 – 49 rokov)
      C: rok narodenia (50 – 59 rokov)
      D: rok narodenia (60 a viac rokov)

    • Ženy

      E: rok narodenia (20 – 34 rokov)
      F: rok narodenia (35 – 49 rokov)
      G: rok narodenia (50 – 59 rokov)
      H: rok narodenia (60 a viac rokov)

    • Deti / Žiaci

      Juniori: rok narodenia (18 – 19 rokov)
      Juniorky: rok narodenia (18 – 19 rokov)
      Dorast: rok narodenia (16 – 17 rokov)
      Staršie žiactvo: (14 – 15 rokov)
      Mladšie žiactvo: (12 – 13 rokov)
      Najmladšie žiactvo: (10 – 11 rokov)
      Deti 3: (2009 – 10)
      Deti 2: (2011 – 12)
      Deti 1: (2013 – 14)
      Deti: (deti do 3 rokov)

    • Hlavní funkcionári

      predsedníčka organizačného výboru: Erika Cintulová
      riaditeľ pretekov: Mgr. Peter Paulíny
      manažér pretekov: Silvester Cintula
      technický riaditeľ: Martin Ferenčík
      technický delegát SAZ: Pavel Kováč
      vedúci rozhodca: Peter Kalabus
      inštruktor rozohodcov SAZ: Marián Kalabus

    • Kancelária pretekov

      Bude otvorená v Kláštore pod Znievom, budova bývalého gymnázia, dňa 10. 6. 2018 od 9.00 hod. do skončenia pretekov. Prezentácia končí pol hodinu pred začiatkom pretekov.

    • Kontakt

      Mgr. Peter Paulíny
      A: A. Moyzesa 13, 03843, Kláštor pod Znievom
      T: 0905 249 634; 0907 104 123
      E: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Víťazi ročníkov

XXI. ročník, 4. jún 2017

XXI. ročník, 4. jún 2017

XX. ročník, 5. jún 2016

XX. ročník, 5. jún 2016

XIX. ročník, 7. jún 2015

XIX. ročník, 7. jún 2015

XVIII. ročník, 8. jún 2014

XVIII. ročník, 8. jún 2014

XVII. ročník, 8. jún 2013

XVII. ročník, 8. jún 2013

XVI. ročník, 2. jún 2012

XVI. ročník, 2. jún 2012

XV. ročník, 5. jún 2011

XV. ročník, 5. jún 2011

XIV. ročník, 5. jún 2010

XIV. ročník, 5. jún 2010

  • XXI. ročník, 4. jún 2017
  • XX. ročník, 5. jún 2016
  • XIX. ročník, 7. jún 2015
  • XVIII. ročník, 8. jún 2014
  • XVII. ročník, 8. jún 2013
  • XVI. ročník, 2. jún 2012
  • XV. ročník, 5. jún 2011
  • XIV. ročník, 5. jún 2010
  • XXI. ročník, 4. jún 2017

    Víťazi kategórie

    • A:HLAVČO Jozef | 1985 | 28:33
    • B: VANKO Miroslav | 1973 | 28:41
    • C: KOVÁČIK Ľuboš | 1966 | 31:29
    • D: MELICHERČÍK Bohuslav | 1996 | 35:38
    • E: DURCOVÁ Zuzana | 1985 | 34:25
    • F: SCHWAIGER Silvia | 1981 | 31:49
    • G: POPRACOVÁ Drahomíra | 1963 | 48:32
    • H: BUDINSKÁ Eva | 1934 | 44:56
    • Juniorky: MICHALIČKOVÁ Lucia | 1934 | 38:20

    Otvoriť fotogalériu

  • XX. ročník, 5. jún 2016

    Víťazi kategórie

    • A:URBAN Jozef | 1986 | 27:06
    • B: VANKO Miroslav | 1973 | 28:57
    • C: KOVÁČIK Ľuboš | 1966 | 31:14
    • D: KOVÁČ Miroslav | 1952 | 35:59
    • E: LOVRANTOVÁ Katarína | 1985 | 34:06
    • F: SCHWAIGER Silvia | 1981 | 31:36
    • G: BOŽOVÁ Danica | 1963 | 42:19
    • H: MARCIBÁLOVÁ Mária | 1934 | 01:05:29

    Otvoriť fotogalériu

  • XIX. ročník, 7. jún 2015

    Víťazi kategórie

    • A:ĎURMEK Ján | 1978 | 30:03
    • B: VANKO Miroslav | 1973 | 29:30
    • C: CELERIN Milan | 1965 | 31:19
    • D: JESENSKÝ Ján | 1954 | 35:54
    • E: TOČEKOVÁ Vladimíra | 1984 | 40:22
    • F: PAULÍNYOVÁ Katarína | 1975 | 36:23
    • G: BUDINSKÁ Eva | 1956 | 45:22
    • H: VERSÉGHYOVÁ Anna | 1950 | 44:50

    Otvoriť fotogalériu

  • XVIII. ročník, 8. jún 2014

    Víťazi kategórie

    • A:DLUGOŠ Andrej | 1978 | 27:38
    • B: VANKO Miroslav | 1973 | 28:36
    • C: PÁLENÍK Ervín | 1962 | 33:30
    • D: KOVÁČ Miroslav | 1952 | 35:39
    • E: KRUŽELOVÁ Dana | 1987 | 39:41
    • F: PAULÍNYOVÁ Katarína | 1975 | 37:14
    • G: ZATORSKA Izabela | 1962 | 35:33
    • H: VERSÉGHYOVÁ Anna | 1950 | 44:25

    Otvoriť fotogalériu

  • XVII. ročník, 8. jún 2013

    Víťazi kategórie

    • A:KUBEJ Tomáš | 1992 | 29:44
    • B: VANKO Miroslav | 1973 | 28:22
    • C: PÁLENÍK Ervín | 1962 | 31:44
    • D: SVITÁK Stanislav | 1950 | 36:17
    • E: ŽELEZNÍKOVÁ Alžbeta | 1986 | 37:24
    • F: PAULÍNYOVÁ Katarína | 1975 | 36:52
    • G: BUDINSKÁ Eva | 1956 | 43:13
    • H: STAROŇOVÁ Anna | 1948 | 44:36

    Otvoriť fotogalériu

  • XVI. ročník, 2. jún 2012

    Víťazi kategórie

    • A:BIERCZAK Maciej | 1991 | 27:52
    • B: KOVÁČIK Ľuboš | 1966 | 29:44
    • C: PÁLENÍK Ervín | 1962 | 30:18
    • D: KOVÁČ Miroslav | 1952 | 33:27
    • E: MERKOVÁ Martina | 1979 | 34:13
    • F: PAULÍNYOVÁ Katarína | 1975 | 34:40
    • G: BUDINSKÁ Eva | 1956 | 39:12
    • H: STAROŇOVÁ Anna | 1948 | 41:18

    Otvoriť fotogalériu

  • XV. ročník, 5. jún 2011

    Víťazi kategórie

    • A:DÁVIDÍK Marián | 1977 | 28:06
    • B: KOVÁČIK Ľuboš | 1966 | 28:51
    • C: HANZLÍK Ondrej | 1960 | 33:40
    • D: SVITÁK Stanislav | 1950 | 35:40
    • E: TOČEKOVÁ Vladimíra | 1984 | 37:00
    • F: PAULÍNYOVÁ Katarína | 1975 | 36:21
    • G: BUDINSKÁ Eva | 1956 | 41:11
    • H: STAROŇOVÁ Anna | 1948 | 42:49

    Otvoriť fotogalériu

  • XIV. ročník, 5. jún 2010

    Víťazi kategórie

    • A:KOLEDA Zdeno | 1971 | 28:29
    • B: CELERIN Milan | 1965 | 29:26
    • C: SOBEK Miroslav | 1956 | 34:38
    • D: SVITÁK Stanislav | 1950 | 33:59
    • E: GEREKOVÁ Jana | 1984 | 37:19
    • F: DRAHOVSKÁ Katarína | 1975 | 39:36
    • G: BUDINSKÁ Eva | 1956 | 40:00
    • H: STAROŇOVÁ Anna | 1948 | 47:05

    Otvoriť fotogalériu

  • XXI. ročník, 4. jún 2017
  • XX. ročník, 5. jún 2016
  • XIX. ročník, 7. jún 2015
  • XVIII. ročník, 8. jún 2014
  • XVII. ročník, 8. jún 2013
  • XVI. ročník, 2. jún 2012
  • XV. ročník, 5. jún 2011
  • XIV. ročník, 5. jún 2010

Partneri

Sport 2000
Slovenský atletický zväz
Probugas
RaidLight
Salomon
Laken
Vitar
Nissan
Northfinder
Kari

Pridajte sa k nám

Podporte nás na sociálnych sieťach a sledujte naše novinky.

Máte dobrý nápad?

Napíšte nášmu organizačnému tímu!